Lovasterápiára Tényőre jártunk a Szüleimmel a Lovasélmény Rekreációs Egyesülethez.

Lovasterápia

A lovaglás, a lovak érintése, szőre, jótékony hatást gyakorol az idegrendszerre.

Fenséges állatok, akik páratlan érzékkel rendelkeznek ahhoz, hogy tudják kinek van nagy szüksége rájuk.

Lovasterápia

Lacika lovasterápia
Számomra azért is volt nagyon jó mozgásfejlesztés a lovaglás, mert ahogy ráültetett a Terapeuta a lovacska hátára, nyitnom kellett a feszes csípőmet, tartani kellett magamat: egyszerre fejlődött a fejkontroll, erősödött a nyakam és a hátam izomzata, valamint lazult a csípőm.
Mi ez, ha nem komplex fejlesztés? 🤗

Terv szerint - a második szövetbemetszéses műtétem után - visszatérek a lovagláshoz, amit izgatottan várok.